SPAM/Linki ♥

Tutaj możesz zareklamować swojego bloga :)
Na pewno zajrzę i zostawię po sobie ślad :*

19 komentarzy:

 1. Wiedeń (niem. Wien, dialekt Wean) – stolica i największe miasto Austrii. Znajduje się w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem. Jest miastem statutarnym, bla bla bla bla strzegącego Imperium Rzymskiego przed najazdami germańskich plemion z północy bla bla bla bla W 1679 roku miasto dotknęła epidemia zarazy, która pochłonęła życie około 70 tys. mieszkańców bla bla bla W 1945 udana ofensywa przeprowadzona przez Związek Radziecki pozwoliła na przejęcie BLA BLA BLA... Nudne prawda? Więc poznaj miasto od wewnątrz! Skończ z informacjami z internetu i nudnymi wykładami! Zamieszkaj w sercu Austrii!

  http://wiedenskagra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, a zarazem dramatyczna opowieść o miłości, rodzinie, przyjaźni, bólu i śmierci. Opowieść fantasy, ze świata w który nie było jeszcze nikogo prócz mnie i tych, którzy przypadkiem weszli przez drzwi, które dla nich otworzyłam. Te drzwi otwieram też dla ciebie. Dołącz do mnie i twórz ze mną ten piękny świat.

  http://niesmowite-zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Blond tancerka, która oczarowała go swoimi niebieskimi oczami. Kiedy w nie patrzył wszystkie jego nawyki odchodziły w niepamięć. Chciał być tylko dla Niej. Dla jej zgrabnych ruchów, seksownych poz i tych wszystkich puszczanych do niego oczek.
  Ale ona nie była dla niego. Nie była dla nikogo. Tylko pod przykrywką nocy stawała się pewną siebie i niegrzeczną tancerką.
  Miała swoje zasady. Zawsze się ich trzymała i przestrzegała. Lecz On złamał jedną z nich. Przypomniał jej, czym jest coś od czego tak bardzo się wzbraniała.

  http://break-the-rule-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Quinlan mieszka sam w domku, który znajduje się w górach. Nie musi sprzątać, ścielić łóżka i chodzi w bokserkach do południa.
  Delyth wyprowadziła się z domu i zostawiła chłopaka. Tuła się teraz, szukając naiwnych ludzi, którzy jej pomogą.

  Zapraszam serdecznie na bloga house-ofwood.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Chciałabym Ciebie, Drogi czytelniku, zaprosić na pewną podróż po naszej planecie. To właśnie tam spełniamy marzenia bez żadnych ograniczeń. Może opowiem Ci o kim piszemy. Możliwe, że najbardziej znany boysband dwudziestego wieku, One Direction. Chłopak z gitarą, Ed Sheeran. Najbogatszy wokalista, Justin Bieber. Przystojni chłopcy z The Wanted, 5 Seconds of Summer, The Vamps, Room 94, Janoskians. Swoją obecnością zaszczycił nas również Shawn Mendes, a także nie zabraknie polskiego artysty Dawida Kwiatkowskiego. Wyjawię Ci sekret, jak tam dolecieć. Kliknij w ten link, a może spotkamy się po tej lepszej stronie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kochanie zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥
  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 7. http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  Pierwszy raz zabił, gdy miał dziewięć lat. Nie przez przypadek, o dziwo, lecz z premedytacją. Spojrzał w oczy swojej ofierze i wiedział, że tak musi postąpić. Takie było prawo, takie mieli tu zasady. W dzisiejszym świecie słabszy zawsze zginie wcześniej i Tyran rozumiał to, już odkąd był dzieckiem.

  Kiedy Twoim życiem kieruje bezlitosny osobnik, a wszystko wokół składa się jedynie na śmierć i cierpienie, nie wyjdziesz z tego z nadal bijącym sercem.

  Dlatego właśnie, gdy mały Sebastien dostał rozkaz, by zabić, to bez zastanowienia to uczynił. Mijają lata, a chłopiec powoli przeradza się w mężczyznę. Człowieka, który odrzuca swoje imię i staje się dla całego świata obiektem przerażenia, czystym złem, Tyranem. Ludzie giną, zamordowani we własnych łóżkach, w kinach, na ulicy.

  On zawsze Cię znajdzie, przecież nie ukryjesz się przed powietrzem...

  Kim więc jest ta kobieta, która od pewnego czasu podąża za nim krok w krok? Chodzi smutna, dużo mówi, lecz nikt jej nie odpowiada, wszyscy wokół traktują ją jak powietrze. Czy jest duchem? Dlaczego więc umiera z każdą kolejną ofiarą Tyrana? I czemu Tyran płacze? Widzę łzy na jego twarzy, choć oczy pozostają puste.Wiatr się wzmaga. Nadchodzi czas, kiedy nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 8. Madison: To długa historia. Pełna nieporozumień i absurdów. Historia o tym, jak jednego dnia się zakochałam i jak musiałam przeżyć całe życie, by to zrozumieć.

  Annie: Czasami wydawało mi się, że wiem, czym jest miłość. Kochałam raz, drugi, trzeci. Ale gdy przyszło mi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem, było ono tak nieporawdopodobne, że ciężko było mi w nie uwierzyć.

  Historia pisana jest z perspektywy dwóch dziewczyn, przyjaciółek i opowiada o tym, jak krucha jest granica pomiędzy śmiechem a łzami.

  zapraszam na: trying-to-escape-it.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. 25-letnia
  Noelle jest początkującą policjantką. Jej pierwszą misją jest patrolowanie
  miasta nocą w czasie, gdy odbywają się nielegalne wyścigi samochodowe. Najgroźniejszym
  dla niej celem jest Mark, miejscowy pirat drogowy, mający na swoim koncie kilka
  zwycięstw. Mężczyzna daje z siebie wszystko i zwycięża swój kolejny start. Jego
  przeciwnikiem jest kuzyn chłopak – Will. Nie przepadają za sobą pomimo, że ich
  ojcowie są bliźniakami. Sprzeczne charaktery oraz wspólna pasja doprowadzają do
  tego, iż stają się największymi rywalami. Obaj zostają zatrzymani za
  przekroczenie, obowiązującej w mieście, prędkości. Mark — bożyszcze nastolatek,
  próbuje poderwać atrakcyjną policjantkę. Różnica wieku mu nie przeszkadza, a
  jedyne na czym mu zależy to wspólna noc. Czy Noelle mu ulegnie i umówi się z chłopakiem?
  Jak zakończą się nocne wyścigi?
  http://living-in-the-lie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Dopiero zaczynam (mam dopiero Prolog), więc byłabym bardzo wdzięczna gdybyś zajrzała i oceniła :) Z góry bardzo dziękuję.
  http://clouds-tobe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeżeli zdecydujesz się czytać, zostaw adres Twojego bloga w komentarz, a ja z pewnością go przeczytam. U mnie jest tylko krótki prolog, więc dużo tego nie ma do przeczytania. :D

  Cios Przeszłości

  Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę.
  Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję.
  Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.

  Opowiadanie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 12. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Odpowiadam na każdy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zemsta potrafi prowadzić do wielu świństw.
  Ale czy przezwycięży miłość? Czy pozwoli na ból najbliższej osoby?

  On - chce zemsty na swoim dłużniku.
  Ona - staje się ofiarą.
  Porwanie. Zemsta. Nienawiść. Niebezpieczeństwo.
  Ale nie tylko.
  Przyjaźń. Miłość.
  Powrót do przeszłości.
  To wszystko w Fear.

  http://fear-harry-styles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Isabelle Bailey to opowiadanie o nastolatce chorej na serce i tarczycę. Leczona od kilku lat, traci szanse na zdrowe życie. W wieku osiemnastu lat wykryto u niej raka tarczycy z przerzutem na inne narządy. Tabletki, antybiotyki... ciągłe wizyty u lekarza. Jej jedynym marzeniem jest spotkanie ukochanego zespołu One Direction, oraz pojawienie się na planie ulubionego filmu. Brak postępu w diagnozie doprowadza młodą Bellę do załamania psychicznego. Z wszystkiego wyciąga ją pewien nastolatek, który pokochał ją mimo wszystkich wad. Zmienia całe życie dziewczyny... poprzez jedną sytuację. Powieść o dziewczynie, która mimo trudnej sytuacji życiowej potrafi bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym ludziom.
  http://isabellebailey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam! :D
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Julia. Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki. Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni czy może jednak czegoś więcej. Ale co się stanie, gdy w życiu dziewczyny pojawi się kolega ze szkoły i jak zachowa się Matt. Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 17. Cleo zawsze marzyła o aparacie cyfrowym, nagrywanie ludzi oraz dziwnych sytuacji od zawsze ją fascynowało. Swoje dotychczasowe przemyślenia zapisywała w pamiętniku. Teraz wszystko jest na małej karcie SD. W wieku szesnastu lat gdy rozpoczęła uczęszczać do nowej szkoły przypadkiem poznała chłopaka o ciemnej karnacji. Spotkanie nie wyszło najlepiej, ale po dwóch latach Zayn Malik z ciałem wytatuowanym, którego każdy tatuaż oznaczenia co innego zauważa ponownie brunetkę o ślicznych zielonych oczach. Przyjaźń z nim jest trudna, świat i ludzie pozbawił go uczuć, jest zimny i niebezpieczny.

  Powrót gangu do New Yor'k, morderstwa, źli ludzie, narkotyki, sex... Czytaj Dreamland a dowiesz się więcej.


  Zapraszam: http://dre-amland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do mnie na opowiadanie o Zaynie.
  Link do bloga: http://zayn-opowiadania.blogspot.com
  Krótki opis: Clarissa to dziewiętnastoletnia dziewczyna, która jest śmiertelnie chora. Zostało jej niewiele czasu - zaledwie kilka miesięcy. Kiedy dziewczyna uświadamia sobie to, tworzy listę rzeczy, które chce zrobić przed śmiercią. Pierwszym punktem na liście jest wyjazd do Londynu...

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć, zapraszam do przeczytania mojego opowiadania :) Opowiada ono historię dwojga mężczyzn, którzy od zawsze są wrogami. Pewnego dnia na ich drodze staje kobieta, która kompletnie odmieni ich życie. Mam nadzieję, że mnie odwiedzisz. :) http://different-konoha.blogspot.com/ Zapraszam i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Theme by violette